Ročni kovičnik, 200 mm, 2,4–4,8 mm | PM-NIR-200T
Razpoložljivost:
Na zalogi - dostava v 2-3 dneh .
Šifra proizvoda: PM1449
  • Dolžina: 21 cm
  • Širina: 11 cm
  • Višina: 3 cm
  • Teža: 0,5 kg
  • Podprti premeri zakovic: 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mm
15,91  21,26  (13,04  brez DDV)
Cena v zadnjih 30 dneh je enaka trenutni
KOLIČINSKI POPUSTI ŠTEVILO KOSOV CENA
2% 2 - 9 15,59
3% 10 + 15,43
Ročni kovičnik, 200 mm, 2,4–4,8 mm | PM-NIR-200T je zasnovan za zanesljivo spajanje tankih pločevin in komponent v delavnicah in montažnih delih. Ročno upravljanje pomeni popolno neodvisnost od stisnjenega zraka in elektrike, kar poveča mobilnost orodja. Rešitev se dobro obnese na terenu, med montažo in v delavnici, kjer sta pomembni hitra priprava delovnega mesta in takojšnja pripravljenost za kovičenje.
Ta model lahko deluje z najpogosteje uporabljenimi premeri slepih kovičkov: 2,4 mm, 3,2 mm, 4,0 mm in 4,8 mm. Ta razpon omogoča široko paleto uporabe pri montažnih in popravljalnih delih. Kovičnik omogoča ustvarjanje spojev v situacijah, ko je dostop do druge strani materiala nemogoč ali znatno otežen. Tehnologija slepih kovičkov zagotavlja trajno in stabilno pritrditev v zaprtih profilih, pokrovih in tankostenskih konstrukcijah.
Specifikacija izdelka:
  • Dolžina: 21 cm
  • Širina: 11 cm
  • Višina: 3 cm
  • Teža: 0,5 kg
  • Napajanje: ročno
  • Znamka: Powermat
Vsebina izdelka:
  • Ročni kovičnik PM-NIR-200T
  • Komplet 4 zamenljivih konic z dimenzijami 2,4, 3,2, 4,0 in 4,8 mm
Šifra: PM1449 Kategorija: Oznaka:
Znamka: Powermat
Powermat