Akumulatorski udarni ključ, 21V | PM-AKU-21V-3M
Razpoložljivost:
Po naročilu (dostava 5-8 dni)
Šifra proizvoda: PM1410
  • Nazivna napetost: 21 V DC
  • Tip motorja: brezkrtačni
  • Hitrost brez obremenitve: 0–3000 vrt/min
  • Število udarcev: 0–3000 udarcev/min
  • Največji navor odvijanja: 550 Nm
86,53  128,26  (70,93  brez DDV)
Cena v zadnjih 30 dneh: 86,53
Po naročilu (dostava 5-8 dni)
KOLIČINSKI POPUSTI ŠTEVILO KOSOV CENA
2% 2 - 9 84,80
3% 10 + 83,93
Akumulatorski udarni ključ, 21V | PM-AKU-21V-3M omogoča hitro odvijanje in privijanje vijakov pri delu v delavnici, garaži in pri menjavi koles. Navor odvijanja 550 Nm omogoča hitrejše odvijanje vijakov in matic brez uporabe velike sile. Mehanizem za povečanje delovne učinkovitosti. Dve litij-ionski bateriji 21 V 3 Ah omogočata udobno delo brez pogostega polnjenja. Indikator stanja baterije pomaga nadzorovati energijo med delom.
Elektronske nastavitve delovanja omogočajo prilagajanje parametrov naprave vrsti opravljanega dela. V načinu zategovanja so na voljo 3 stopnje delovanja, zaradi katerih lahko lažje nadzorujete silo in hitrost pri nameščanju vijakov in matic. Prva stopnja ponuja do 1000 vrt/min in 90 Nm, druga stopnja doseže 1500 vrt/min in 160 Nm, tretja stopnja pa zagotavlja največ 2000 vrt/min in 300 Nm.
Dve 21 V 3,0 Ah Li-Ion bateriji vam omogočata daljše delo brez pogostih premorov za polnjenje naprave. Eno baterijo lahko uporabljate, medtem ko je druga pripravljena za naslednje delo. Držalo orodja 1/2″ je združljivo z običajno uporabljenimi udarnimi nastavki, ki se uporabljajo v delavnicah in servisih. Robustna torba omogoča enostavno shranjevanje ključa, baterij, polnilnika in nastavkov na enem mestu.
Specifikacije izdelka:
  • Nazivna napetost: 21 V DC
  • Tip motorja: brezkrtačni
  • Največji navor privijanja: 300 Nm
  • Smer vrtenja: levo/desno
  • Vpenjalna pesta: 1/2″
  • Glasnost: 84 dB(A)
  • Glasnost: 95 dB (A)
  • Vibracije emisija: 9,09 m/s²
  • Vrsta baterije: Li-ionska
  • Napetost baterije: 21 V
  • Kapaciteta baterije: 3,0 Ah
  • Čas polnjenja: približno 2 uri
  • Napajalna napetost polnilnika: 230 V / 50 Hz
  • Teža izdelka: 1,2 kg
  • Teža izdelka z baterijo: 1,8 kg
  • Teža izdelka z embalažo: 3,9 kg
  • Dimenzije izdelka (dolžina / širina / višina): 14 cm x 7 cm x 21 cm
Vsebina embalaže:
  • Akumulatorski udarni vijačnik PM-AKU-21V-3M
  • Litij-ionska baterija 3 Ah – 2 kosov.
  • Omrežni polnilnik
  • 17 mm vtičnica
  • 19 mm vtičnica
  • 21 mm vtičnica
  • 22 mm vtičnica
  • Torbica za prenašanje